Kan ve Bal Ülkesinde In The Land Of Blood And Honey Türkçe Dublaj İzle

0

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Önceki Film <<
Sonraki Film >>
176
FILM BILGILERI 3 hafta önce eklendi
Kan ve Bal Ülkesinde In The Land Of Blood And Honey Türkçe Dublaj İzle

Kan ve Bal Ülkesinde In The Land Of Blood And Honey Film Konusu: Angelina Jolie’nin ilk yönetmenlik deneyimi olan Kan ve Bal Ülkesinde In The Land Of Blood And Honey vizyonda. Uzun süre konuşulan Kan ve Bal Ülkesinde In The Land Of Blood And Honey Filmi Türkçe Dublaj izle kendine has senaryosu Angelina Jolie tarafından kaleme alınmış. Kan ve Bal Ülkesinde In The Land Of Blood And Honey Türkçe Dublaj HD izle filmi 90’lı yılların başında yaşanan Bosna İç Savaşında geçiyor. Kan ve Bal Ülkesinde In The Land Of Blood And Honey Türkçe Full izle cesur konusu ile dikkat çekiyor. Kan ve Bal Ülkesinde In The Land Of Blood And Honey Full HD izle siyasi iradenin yetersizliğinden dolayı halklar arası çatışmanın dünyanın gözü önünde yıllarca yaşandığı ve soykırımla sonuçlanan acılı süreci işliyor. Kan ve Bal Ülkesinde In The Land Of Blood And Honey HD seyret büyük çoğunluğu Saraybosna’ da çekilmiş. Film çekimlerinden savaşın yaşandığı gerçek mekanlar tercih edilmiş. Kan ve Bal Ülkesinde In The Land Of Blood And Honey Türkçe Altyazı izle filminde savaş esnasında hayatını yitiren halkın çocukları rol almaktadır. Angelina Jolie Kan ve Bal Ülkesinde In The Land Of Blood And Honey Türkçe dublaj izle ile ilk yönetmenlik denemesini yapmış oluyor.

Filmin ilk çekimlerinin gerçekleştirildiği sırada Bosnalı kadınlar Joli’e tepki göstermişlerdi. Bosnalı savaş mağdurları kendi hikayelerini anlatan filmin kendilerine danışılmadan ve fikirleri alınmadan senaryolaştırıldığını ve çekilmeye başlandığını söyleyerek Angelina Jolie’ye tepki göstermişlerdi.

Kan ve Bal Ülkesinde In The Land Of Blood And Honey Filmi Türkçe Dublaj izle filminin çekimlerinin bitmesinden sonra filminin konusunun çalıntı olduğu iddia edildi. Hırvat gazeteci James J. Braddock, Hollywood yıldızı Angelina Jolie’nin senaryosunu yazarak yönettiği ve Bosna-Hersek savaşını konu alan filmin kendi kitabından alındığını iddia ediyor.
Film, dilimize Kan ve Bal Ülkesinde adı ile de çevrilmişti. Angelina Jolie filmleri izleyenleri onu ilk defa yönetmen koltuğunda görecekler. BM iyi niyet elçisi olarak ve evlat edindiği Afrikalı, Vietnamlı çocuklarla çok gündem olan sanatçı Avrupa’nın orta yerinde 90 yıllarda süren kanlı ve çirkin savaşın en büyük mağdurları olan Bosnalı kadınlar üzerinden dönemin siyasi ve politik atmosferini yansıtmaya çalışıyor. Kan ve Bal Ülkesinde filmi izleyici tarafından daha çekimlerini başlanmasından bu yana değişik biçimlerde eleştiriliyordu. Kan ve Aşk In the Land of Blood and Honey filmi izle, ilk tepkiyi Bosnalı kadınlardan aldı. Kendilerini anlatan bir filmin, kendilerine danışılmadan yapılmasına tepki gösteren kadınlar protesto ettikleri film ekibini kıyasıya eleştirmişti. Kan ve Aşk In the Land of Blood and Honey filmi Türkçe full izle, savaş yıllarında Bosna’da yaşayan, Komünist Yugoslavya sisteminde büyümüş iki kız kardeş ve birisinin Sırp bir asker olan sevgilisi üzerinden dönemin atmosferini anlatıyor. İndirmeden bedava izleyeceğiniz Kan ve Aşk In the Land of Blood and Honey filmini Türkçe altyazılı izle, bu yönü ile anlattığı taraflardan hiçbirisini memnun etmeyi başaramadı. Filmin Türkçe dublaj izleme alternatifini de yayınlandığında sitemizde bulabileceksiniz. Kan ve Aşk In the Land of Blood and Honey full hd izle, iç savaş öncesi iki sevgili olan biri Bosnalı bir ressam kadın ile diğeri Sırp bir askerin savaş ortamında düşman taraflarda yer alması ve yaşanan vahşeti anlatıyor. Hd seyretme imkanı bulacağınız yapım özellikle kadınların Sırplar tarafından gördükleri vahşet ve uğradıkları ağır hakaretlere eğilmesi yönü ile oldukça ses getirmişti. Ancak o yollarda yaşanan olaylar göz önünde bulundurulduğunda oldukça yetersiz ve sığ bir anlatım olduğu bir gerçek. İki tarafın duygusal kırılmalarını, milliyetçi histeri ile etnik temizlik harekatlarını cesur bir diller anlatan bir film. Online direk tek parça film izleme sitemizde seyredebileceğiniz film yeterli olmasa da bu konuda yapılan en cesur film olması nedeni ile en azından izlenmeyi hak ediyor.

Tür: Dram Filmleri, Romantik Filmler, Savaş Filmleri, Türkçe Dublaj

Yapım: 2011

IMDB Puanı: 4.3

Yönetmen: Angelina Jolie

Oyuncular: Zana Marjanovic, Goran Kostic, Rade Serbedzija

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?